Grupe Europa League - FCSB Forum
Bine ati venit, Fan-Steaua · RSS O iubire ros-albastra
2018-12-17, 6:11 AM

[ Mesaje Private (PM)() · Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
FCSB Forum » Fotbal International » Europa League » Grupe Europa League
Grupe Europa League
 alecsandru22
Data: Vineri, 2010-10-22, 11:54 AM | Nr mesaj: # 1
• FCSB Addicted •



 Functie: Admin

Mesaje: 61

Reputatie Fcsb:
1000
Status: Offline


EUROPA LEAGUE 2010-20112
LIGA EUROPA 2010-2011


GRUPA A
J
GM
GP
PCT
Man City
3
6
2
7
Lech Poznan
3
6
6
4
Juventus
3
5
5
3
Salzburg
3
1
5
1

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Red Bull Salzburg - Man City   0-2 
16.09   Juventus - Lech Poznan   3-3  
 
Etapa 2  
30.09   Lech Poznan - Red Bull Salzburg 2-0    
30.09   Man City - Juventus  1-1   
 
Etapa 3
21.10   Man City - Lech Poznan 3-1     
21.10   Red Bull Salzburg - Juventus 1-1    
 
Etapa 4
04.11   Lech Poznan - Man City      
04.11   Juventus - Red Bull Salzburg      
 
Etapa 5
01.12   Man City - Red Bull Salzburg      
01.12   Lech Poznan - Juventus      
 
Etapa 6
16.12   Red Bull Salzburg - Lech Poznan      
16.12   Juventus - Man City  
 




GRUPA B
J
GM
GP
PCT
Leverkusen
3
5
1
5
Aris Salonic
3
2
2
4
Atl Madrid
3
4
2
4
Rosenborg
3
2
8
3

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Aris - At. Madrid  1-0   
16.09   Leverkusen - Rosenborg  4-0   
 
Etapa 2
30.09   Rosenborg - Aris 2-1     
30.09   At. Madrid - Leverkusen  1-1   
 
Etapa 3
21.10   At. Madrid - Rosenborg 3-0    
21.10   Aris - Leverkusen  0-0   
 
 Etapa 4
04.11   Rosenborg - At. Madrid      
04.11   Leverkusen - Aris       
 
Etapa 5
01.12   At. Madrid - Aris       
01.12   Rosenborg - Leverkusen      
 
Etapa 6
16.12   Aris - Rosenborg      
16.12   Leverkusen - At. Madrid  
 




GRUPA C
J
GM
GP
PCT
Sporting
3
12
2
9
Lille
3
3
3
4
Levski Sofia
3
3
8
3
Gent
3
4
9
1


Program meciuri:

Etapa 1
16.09  Lille - Sporting Lisbon   1-2  
16.09  Levski Sofia - Gent   3-2  
 
Etapa 2
30.09  Gent - Lille 1-1    
30.09  Sporting LIsabona- Levski Sofia  5-0   
 
Etapa 3
21.10  Sporting LIsabona- Gent   5-1  
21.10  Lille - Levski Sofia  1-0   
 
 Etapa 4
04.11  Gent - Sporting Lisbon      
04.11  Levski Sofia - Lille      
 
Etapa 5
01.12  Sporting LIsabona- Lille      
01.12  Gent - Levski Sofia      
 
Etapa 6
16.12  Lille - Gent      
16.12  Levski Sofia - Sporting LIsabona 
 


 
 alecsandru22
Data: Vineri, 2010-10-22, 11:55 AM | Nr mesaj: # 2
• FCSB Addicted •



 Functie: Admin

Mesaje: 61

Reputatie Fcsb:
1000
Status: Offline


GRUPA D
J
GM
GP
PCT
Villarreal
3
3
3
4
PAOK
3
2
2
3
Dinamo Zagreb
3
2
1
3
Club Brugge
3
2
3
1


Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Dinamo Zagreb - Villarreal  2-0   
16.09   Club Brugge - PAOK   1-1   
 
Etapa 2
30.09   PAOK - Dinamo Zagreb   1-0  
30.09   Villarreal - Club Brugge  2-1   
 
 Etapa 3
21.10   Villarreal - PAOK  1-0    
21.10   Dinamo Zagreb - Club Brugge 0-0    
 
Etapa 4
04.11   PAOK - Villarreal      
04.11   Club Brugge - Dinamo Zagreb      
 
Etapa 5
02.12   Villarreal - Dinamo Zagreb      
02.12   PAOK - Club Brugge      
 
Etapa 6
15.12   Dinamo Zagreb - PAOK       
15.12   Club Brugge - Villarreal  
 




GRUPA E
J
GM
GP
PCT
BATE Borisov
3
7
3
7
Dinamo Kiev
3
4
5
4
AZ
3
4
7
3
Sheriff Tiraspol
3
3
3
3

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   AZ Alkmaar -  Sheriff Tiraspol   2-1  
16.09   Dinamo Kiev - BATE Borisov   2-2 
 
Etapa 2
30.09   BATE Borisov - AZ Alkmaar  4-1   
30.09   Sheriff Tiraspol - Dinamo Kiev  2-0   
 
Etapa 3
21.10   Sheriff Tiraspol - BATE Borisov  0-1   
21.10   AZ Alkmaar - Dinamo Kiev  1-2   
 
Etapa 4
04.11   BATE Borisov Sheriff Tiraspol      
04.11   Dinamo Kiev AZ Alkmaar      
 
Etapa 5
02.12   Sheriff Tiraspol - AZ Alkmaar      
02.12   BATE Borisov Dinamo Kiev      
 
Etapa 6
15.12   AZ Alkmaar - BATE Borisov      
15.12   Dinamo Kiev   - Sheriff Tiraspol  
 




GRUPA F
J
GM
GP
PCT
CSKA Moscova
3
9
0
9
Sparta Praga
3
6
8
4
Palermo
3
3
6
3
Laussane
3
3
7
1

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Sparta Praga - Palermo   3-2  
16.09   Lausanne-Sports - CSKA Moscova  0-3  
 
Etapa 2
30.09   CSKA Moscova - Sparta Praga 3-0    
30.09   Palermo - Lausanne-Sports  1-0   
 
Etapa 3
21.10   Palermo - CSKA Moscova  0-3   
21.10   Sparta Praga - Lausanne-Sports 3-3    
 
Etapa 4
04.11   CSKA Moscova - Palermo      
04.11   Lausanne-Sports - Sparta Praga      
 
Etapa 5
02.12   Palermo - Sparta Praga      
02.12   CSKA Moscova - Lausanne-Sports      
 
 Etapa 6
15.12   Sparta Praga - CSKA Moscova      
15.12   Lausanne-Sports - Palermo  
 
 
 alecsandru22
Data: Vineri, 2010-10-22, 11:55 AM | Nr mesaj: # 3
• FCSB Addicted •



 Functie: Admin

Mesaje: 61

Reputatie Fcsb:
1000
Status: Offline


GRUPA G
J
GM
GP
PCT
Zenit
3
9
3
9
Anderlecht
3
4
4
3
Hajduk Split
3
2
5
3
AEK
3
5
8
3


Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Anderlecht - Zenit St. Petersburg  1-3   
16.09   AEK  - Hajduk Split  3-1   
 
Etapa 2
30.09   Hajduk Split - Anderlecht  1-0   
30.09   Zenit St. Petersburg - AEK  4-2  
 
Etapa 3
21.10   Zenit St. Petersburg - Hajduk Split  2-0   
21.10   Anderlecht - AEK 3-0     
 
Etapa 4
04.11   Hajduk Split - Zenit St. Petersburg      
04.11   AEK  - Anderlecht      
 
Etapa 5
01.12   Zenit St. Petersburg - Anderlecht      
01.12   Hajduk Split - AEK      
 
Etapa 6
16.12   Anderlecht - Hajduk Split      
16.12   AEK  - Zenit St. Petersburg  
 




GRUPA H
J
GM
GP
PCT
Stuttgart
3
6
1
9
Young Boys
3
6
5
6
Getafe
3
2
4
3
Odense
3
4
8
0


Program meciuri:

Etapa  1  
16.09   Stuttgart - Young Boys  3-0    
16.09   Getafe - Odense  2-1   
 
Etapa  2
30.09   Odense - Stuttgart 1-2    
30.09   Young Boys - Getafe 2-0   
 
Etapa  3
21.10   Young Boys - Odense 4-2    
21.10   Stuttgart - Getafe 1-0    
 
Etapa   4
04.11   Odense - Young Boys       
04.11   Getafe - Stuttgart      
 
Etapa   5
01.12   Young Boys - Stuttgart      
01.12   Odense - Getafe      
 
Etapa   6
16.12   Stuttgart - Odense      
16.12   Getafe - Young Boys  
 





GRUPA I
J
GM
GP
PCT
PSV
3
5
2
7
Metalist Harkov
3
7
3
6
Sampdoria
3
3
3
4
Debreceni
3
1
8
0

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Debreceni - Metalist Kharkiv  0-5   
16.09   PSV Eindhoven - Sampdoria 1-1   
 
Etapa 2
30.09   Sampdoria - Debreceni 1-0     
30.09   Metalist Kharkiv - PSV Eindhoven  0-2   
 
Etapa 3
21.10   Metalist Kharkiv - Sampdoria  2-1   
21.10   Debreceni - PSV Eindhoven 1-2    
 
Etapa 4
04.11   Sampdoria - Metalist Kharkiv      
04.11   PSV Eindhoven - Debreceni       
 
Etapa  5
01.12   Metalist Kharkiv - Debreceni       
01.12   Sampdoria - PSV Eindhoven      
 
Etapa 6
16.12   Debreceni - Sampdoria      
16.12   PSV Eindhoven - Metalist Kharkiv  
 
 
 alecsandru22
Data: Vineri, 2010-10-22, 11:57 AM | Nr mesaj: # 4
• FCSB Addicted •



 Functie: Admin

Mesaje: 61

Reputatie Fcsb:
1000
Status: Offline


GRUPA J
J
GM
GP
PCT
PSG
3
4
1
7
Sevilla
3
2
1
6
Dortmund
3
5
5
4
Karpaty Lviv
3
3
7
0


Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Karpaty Lviv - Dortmund  3-4   
16.09   FC Sevilla - Paris St.-Germain 0-1     
 
Etapa 2
30.09   Paris St.-Germain - Karpaty Lviv 2-0    
30.09   Dortmund - FC Sevilla  0-1   
 
Etapa 3
21.10   Dortmund - Paris St.-Germain 1-1    
21.10   Karpaty Lviv - FC Sevilla 0-1    
 
Etapa 4
04.11   Paris St.-Germain - Dortmund      
04.11   FC Sevilla - Karpaty Lviv      
 
Etapa 5
02.12   Dortmund - Karpaty Lviv      
02.12   Paris St.-Germain - FC Sevilla      
 
Etapa 6
15.12   Karpaty Lviv - Paris St.-Germain      
15.12   FC Sevilla - Dortmund  
 




GRUPA K
J
GM
GP
PCT
Liverpool
3
4
1
5
Napoli
3
3
3
3
Utrecht
3
1
1
3
Steaua
3
5
8
2

Program meciuri

Etapa 1
16.09 21:05  Napoli - FC Utrecht  0-0   
16.09 21:05  Liverpool - Steaua Bucuresti  4-1   
 
Etapa 2 
30.09 19:00  Steaua Bucuresti - Napoli  3-3   
30.09 19:00  FC Utrecht - Liverpool  0-0   
 
Etapa 3
21.10 19:00  FC Utrecht - Steaua Bucuresti  1-1   
21.10 19:00  Napoli - Liverpool  0-0   
 
Etapa 4
04.11 21:05  Steaua Bucuresti - FC Utrecht      
04.11 21:05  Liverpool - Napoli      
 
Etapa 5
02.12 19:00  FC Utrecht - Napoli      
02.12 19:00  Steaua Bucuresti - Liverpool      
 
Etapa 6
15.12 21:05  Napoli - Steaua Bucuresti      
15.12 21:05  Liverpool - FC Utrecht  
 



GRUPA L
J
GM
GP
PCT
Porto
3
7
1
9
Besiktas
3
4
4
6
Rapid Viena
3
3
5
3
TSKA Sofia
3
0
4
0

Program meciuri:

Etapa 1
16.09   Besiktas - CSKA Sofia 1-0     
16.09   FC Porto - Rapid Vienna  3-0   
 
Etapa 2
30.09   Rapid Viena - Besiktas  1-2   
30.09   CSKA Sofia - FC Porto 0-1    
 
Etapa 3
21.10   CSKA Sofia - Rapid Viena 0-2    
21.10   Besiktas - FC Porto 1-3     
 
Etapa 4
04.11   Rapid Viena - CSKA Sofia      
04.11   FC Porto - Besiktas      
 
Etapa 5
02.12   CSKA Sofia - Besiktas      
02.12   Rapid Viena - FC Porto      
 
Etapa 6
15.12   Besiktas - Rapid Viena      
15.12   FC Porto - CSKA Sofia 
 
FCSB Forum » Fotbal International » Europa League » Grupe Europa League
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright © DespreSteaua.at.ua © 2018

Acest site a fost creeat in totalitate pentru toti suporteri Fc Steaua Bucuresti, toate drepturile rezervate!
Linkurile sunt furnizate pe proprie raspundere de catre utilizatorii inregistrati Administratorul site-ului: despresteaua.at.ua nu poate fi tras la raspundere pentru ceea ce posteaza sau desfasoara utilizatorii site-ului.
Va este interzis sa folositi acest site pentru a distribui orice fel de material (date) daca nu aveti drepturi legale asupra detinerii/transmiterii lui.
Este obligatia dvs. sa va conformati acestor termeni de utilizare.


TopSiteuri.ro - Adauga si site-ul tau - Director web